ASTMLPA-50.000MHZ-EJ-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMLPA-50.000MHZ-EJ-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 50MHZ H/LV CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMLPA-50.000MHZ-EJ-E-T3 ABRACON
    ASTMLPA-50.000MHZ-EJ-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMLPA-50.000MHZ-EJ-E-T3 is described as OSC MEMS 50MHZ H/LV CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM