ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10 ABRACON
  • Part Number: ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10 ABRACON
    ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMKJ-32.768KHZ-MP-D14-T10 is described as OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM