ASTMK-8.192KHZ-MP-AA3-H-T10 ABRACON
  • Part Number: ASTMK-8.192KHZ-MP-AA3-H-T10
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR 8.192KHZ MEMS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMK-8.192KHZ-MP-AA3-H-T10 ABRACON
    ASTMK-8.192KHZ-MP-AA3-H-T10 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMK-8.192KHZ-MP-AA3-H-T10 is described as OSCILLATOR 8.192KHZ MEMS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V