ASTMK-4.096KHZ-LQ-D26-H-T10 ABRACON
  • Part Number: ASTMK-4.096KHZ-LQ-D26-H-T10
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR 4.096KHZ MEMS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMK-4.096KHZ-LQ-D26-H-T10 ABRACON
    ASTMK-4.096KHZ-LQ-D26-H-T10 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMK-4.096KHZ-LQ-D26-H-T10 is described as OSCILLATOR 4.096KHZ MEMS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"