ASTMK-4.096KHZ-LQ-AA3-H-T10 ABRACON
  • Part Number: ASTMK-4.096KHZ-LQ-AA3-H-T10
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR 4.096KHZ MEMS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMK-4.096KHZ-LQ-AA3-H-T10 ABRACON
    ASTMK-4.096KHZ-LQ-AA3-H-T10 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMK-4.096KHZ-LQ-AA3-H-T10 is described as OSCILLATOR 4.096KHZ MEMS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"