ASTMK-2.048KHZ-MP-DCC-H-T10 ABRACON
  • Part Number: ASTMK-2.048KHZ-MP-DCC-H-T10
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR 2.048KHZ MEMS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMK-2.048KHZ-MP-DCC-H-T10 ABRACON
    ASTMK-2.048KHZ-MP-DCC-H-T10 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMK-2.048KHZ-MP-DCC-H-T10 is described as OSCILLATOR 2.048KHZ MEMS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"