ASTMK-2.048KHZ-MP-AA3-H-T10 ABRACON
  • Part Number: ASTMK-2.048KHZ-MP-AA3-H-T10
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR 2.048KHZ MEMS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMK-2.048KHZ-MP-AA3-H-T10 ABRACON
    ASTMK-2.048KHZ-MP-AA3-H-T10 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMK-2.048KHZ-MP-AA3-H-T10 is described as OSCILLATOR 2.048KHZ MEMS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM