ASTMK-2.048KHZ-LQ-D14-H-T10 ABRACON
  • Part Number: ASTMK-2.048KHZ-LQ-D14-H-T10
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR 2.048KHZ MEMS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMK-2.048KHZ-LQ-D14-H-T10 ABRACON
    ASTMK-2.048KHZ-LQ-D14-H-T10 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMK-2.048KHZ-LQ-D14-H-T10 is described as OSCILLATOR 2.048KHZ MEMS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG