ASTMK-2.048KHZ-LQ-AA3-H-T10 ABRACON
  • Part Number: ASTMK-2.048KHZ-LQ-AA3-H-T10
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR 2.048KHZ MEMS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMK-2.048KHZ-LQ-AA3-H-T10 ABRACON
    ASTMK-2.048KHZ-LQ-AA3-H-T10 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMK-2.048KHZ-LQ-AA3-H-T10 is described as OSCILLATOR 2.048KHZ MEMS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE