ASTMHTV-66.666MHZ-XC-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMHTV-66.666MHZ-XC-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 66.666MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTV-66.666MHZ-XC-E-T3 ABRACON
    ASTMHTV-66.666MHZ-XC-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTV-66.666MHZ-XC-E-T3 is described as OSC MEMS 66.666MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"