ASTMHTV-50.000MHZ-XK-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTV-50.000MHZ-XK-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 50MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTV-50.000MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTV-50.000MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTV-50.000MHZ-XK-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTV-50.000MHZ-XK-E is described as OSC MEMS 50MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT