ASTMHTV-48.000MHZ-XC-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTV-48.000MHZ-XC-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 48MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTV-48.000MHZ-XC-E ABRACON
    ASTMHTV-48.000MHZ-XC-E ABRACON
    ASTMHTV-48.000MHZ-XC-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTV-48.000MHZ-XC-E is described as OSC MEMS 48MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE