ASTMHTV-32.000MHZ-XK-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMHTV-32.000MHZ-XK-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 32MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTV-32.000MHZ-XK-E-T ABRACON
    ASTMHTV-32.000MHZ-XK-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTV-32.000MHZ-XK-E-T is described as OSC MEMS 32MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP