ASTMHTV-27.000MHZ-XK-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTV-27.000MHZ-XK-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 27MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTV-27.000MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTV-27.000MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTV-27.000MHZ-XK-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTV-27.000MHZ-XK-E is described as OSC MEMS 27MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V