ASTMHTFL-50.000MHZ-XC-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTFL-50.000MHZ-XC-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 50MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTFL-50.000MHZ-XC-E ABRACON
    ASTMHTFL-50.000MHZ-XC-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTFL-50.000MHZ-XC-E is described as OSC MEMS 50MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM