ASTMHTFL-27.000MHZ-XC-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTFL-27.000MHZ-XC-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 27MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTFL-27.000MHZ-XC-E ABRACON
    ASTMHTFL-27.000MHZ-XC-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTFL-27.000MHZ-XC-E is described as OSC MEMS 27MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE