ASTMHTFL-25.000MHZ-XC-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTFL-25.000MHZ-XC-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 25MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTFL-25.000MHZ-XC-E ABRACON
    ASTMHTFL-25.000MHZ-XC-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTFL-25.000MHZ-XC-E is described as OSC MEMS 25MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"