ASTMHTFL-14.7456MHZ-XK-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMHTFL-14.7456MHZ-XK-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 14.7456MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTFL-14.7456MHZ-XK-E-T ABRACON
    ASTMHTFL-14.7456MHZ-XK-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTFL-14.7456MHZ-XK-E-T is described as OSC MEMS 14.7456MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"