ASTMHTFL-12.288MHZ-XK-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMHTFL-12.288MHZ-XK-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 12.288MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTFL-12.288MHZ-XK-E-T ABRACON
    ASTMHTFL-12.288MHZ-XK-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTFL-12.288MHZ-XK-E-T is described as OSC MEMS 12.288MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE