ASTMHTE-66.666MHZ-XK-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTE-66.666MHZ-XK-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 66.666MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTE-66.666MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTE-66.666MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTE-66.666MHZ-XK-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTE-66.666MHZ-XK-E is described as OSC MEMS 66.666MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X