ASTMHTE-24.000MHZ-XC-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMHTE-24.000MHZ-XC-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 24MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTE-24.000MHZ-XC-E-T3 ABRACON
    ASTMHTE-24.000MHZ-XC-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTE-24.000MHZ-XC-E-T3 is described as OSC MEMS 24MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE