ASTMHTE-100.000MHZ-XK-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMHTE-100.000MHZ-XK-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 100MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTE-100.000MHZ-XK-E-T ABRACON
    ASTMHTE-100.000MHZ-XK-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTE-100.000MHZ-XK-E-T is described as OSC MEMS 100MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM