ASTMHTE-10.000MHZ-XK-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTE-10.000MHZ-XK-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 10MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTE-10.000MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTE-10.000MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTE-10.000MHZ-XK-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTE-10.000MHZ-XK-E is described as OSC MEMS 10MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM