ASTMHTD-80.000MHZ-XK-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTD-80.000MHZ-XK-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 80MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTD-80.000MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTD-80.000MHZ-XK-E ABRACON
    ASTMHTD-80.000MHZ-XK-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTD-80.000MHZ-XK-E is described as OSC MEMS 80MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG