ASTMHTD-80.000MHZ-XC-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMHTD-80.000MHZ-XC-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 80MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTD-80.000MHZ-XC-E-T3 ABRACON
    ASTMHTD-80.000MHZ-XC-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTD-80.000MHZ-XC-E-T3 is described as OSC MEMS 80MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE