ASTMHTD-80.000MHZ-XC-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMHTD-80.000MHZ-XC-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 80MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTD-80.000MHZ-XC-E-T ABRACON
    ASTMHTD-80.000MHZ-XC-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTD-80.000MHZ-XC-E-T is described as OSC MEMS 80MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM