ASTMHTD-66.666MHZ-XJ-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMHTD-66.666MHZ-XJ-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 66.666MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTD-66.666MHZ-XJ-E-T3 ABRACON
    ASTMHTD-66.666MHZ-XJ-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTD-66.666MHZ-XJ-E-T3 is described as OSC MEMS 66.666MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM