ASTMHTD-66.666MHZ-XC-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMHTD-66.666MHZ-XC-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 66.666MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTD-66.666MHZ-XC-E-T3 ABRACON
    ASTMHTD-66.666MHZ-XC-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTD-66.666MHZ-XC-E-T3 is described as OSC MEMS 66.666MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE