ASTMHTD-24.576MHZ-XC-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTD-24.576MHZ-XC-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 24.576MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTD-24.576MHZ-XC-E ABRACON
    ASTMHTD-24.576MHZ-XC-E ABRACON
    ASTMHTD-24.576MHZ-XC-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTD-24.576MHZ-XC-E is described as OSC MEMS 24.576MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE