ASTMHTA-25.000MHZ-ZJ-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-25.000MHZ-ZJ-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR MEMS 25MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-25.000MHZ-ZJ-E ABRACON
    ASTMHTA-25.000MHZ-ZJ-E ABRACON
    ASTMHTA-25.000MHZ-ZJ-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-25.000MHZ-ZJ-E is described as OSCILLATOR MEMS 25MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK