ASTMHTA-20.000MHZ-XC-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-20.000MHZ-XC-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 20MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-20.000MHZ-XC-E ABRACON
    ASTMHTA-20.000MHZ-XC-E ABRACON
    ASTMHTA-20.000MHZ-XC-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-20.000MHZ-XC-E is described as OSC MEMS 20MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT