ASTMHTA-19.200MHZ-XK-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-19.200MHZ-XK-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 19.2MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-19.200MHZ-XK-E-T ABRACON
    ASTMHTA-19.200MHZ-XK-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-19.200MHZ-XK-E-T is described as OSC MEMS 19.2MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA