ASTMHTA-19.200MHZ-XC-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-19.200MHZ-XC-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 19.2MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-19.200MHZ-XC-E-T ABRACON
    ASTMHTA-19.200MHZ-XC-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-19.200MHZ-XC-E-T is described as OSC MEMS 19.2MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"