ASTMHTA-19.200MHZ-XC-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-19.200MHZ-XC-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 19.2MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-19.200MHZ-XC-E ABRACON
    ASTMHTA-19.200MHZ-XC-E ABRACON
    ASTMHTA-19.200MHZ-XC-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-19.200MHZ-XC-E is described as OSC MEMS 19.2MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK