ASTMHTA-16.000MHZ-XK-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-16.000MHZ-XK-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 16MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-16.000MHZ-XK-E-T ABRACON
    ASTMHTA-16.000MHZ-XK-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-16.000MHZ-XK-E-T is described as OSC MEMS 16MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM