ASTMHTA-13.000MHZ-XC-E ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-13.000MHZ-XC-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 13MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-13.000MHZ-XC-E ABRACON
    ASTMHTA-13.000MHZ-XC-E ABRACON
    ASTMHTA-13.000MHZ-XC-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-13.000MHZ-XC-E is described as OSC MEMS 13MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tiny Circuits
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT