ASTMHTA-12.000MHZ-XR-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-12.000MHZ-XR-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 12MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-12.000MHZ-XR-E-T3 ABRACON
    ASTMHTA-12.000MHZ-XR-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-12.000MHZ-XR-E-T3 is described as OSC MEMS 12MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE