ASTMHTA-10.000MHZ-XC-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMHTA-10.000MHZ-XC-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 10MHZ H/LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMHTA-10.000MHZ-XC-E-T3 ABRACON
    ASTMHTA-10.000MHZ-XC-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMHTA-10.000MHZ-XC-E-T3 is described as OSC MEMS 10MHZ H/LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM