AST3TQ-26.000MHZ-1 ABRACON
  • Part Number: AST3TQ-26.000MHZ-1
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC TCXO 26.000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about AST3TQ-26.000MHZ-1 ABRACON
    AST3TQ-26.000MHZ-1 ABRACON
    AST3TQ-26.000MHZ-1 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AST3TQ-26.000MHZ-1 is described as OSC TCXO 26.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG