ASPI-6045S-120M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-6045S-120M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12UH 2.2A 58 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,635
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASPI-6045S-120M-T ABRACON
    ASPI-6045S-120M-T ABRACON
    ASPI-6045S-120M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-6045S-120M-T is described as FIXED IND 12UH 2.2A 58 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR