ASPI-4030S-820M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4030S-820M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 82UH 470MA 1.06 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4030S-820M-T ABRACON
    ASPI-4030S-820M-T ABRACON
    ASPI-4030S-820M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4030S-820M-T is described as FIXED IND 82UH 470MA 1.06 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"