ASPI-4030S-750M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4030S-750M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 75UH 480MA 1.02 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4030S-750M-T ABRACON
    ASPI-4030S-750M-T ABRACON
    ASPI-4030S-750M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4030S-750M-T is described as FIXED IND 75UH 480MA 1.02 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE