ASPI-4030S-680M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4030S-680M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68UH 520MA 868 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4030S-680M-T ABRACON
    ASPI-4030S-680M-T ABRACON
    ASPI-4030S-680M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4030S-680M-T is described as FIXED IND 68UH 520MA 868 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA