ASPI-4030S-620M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4030S-620M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 62UH 630MA 585 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4030S-620M-T ABRACON
    ASPI-4030S-620M-T ABRACON
    ASPI-4030S-620M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4030S-620M-T is described as FIXED IND 62UH 630MA 585 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"