ASPI-4030S-5R6M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4030S-5R6M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 5.6UH 1.95A 65 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4030S-5R6M-T ABRACON
    ASPI-4030S-5R6M-T ABRACON
    ASPI-4030S-5R6M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4030S-5R6M-T is described as FIXED IND 5.6UH 1.95A 65 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT