ASPI-4030S-560M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4030S-560M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 56UH 650MA 555 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4030S-560M-T ABRACON
    ASPI-4030S-560M-T ABRACON
    ASPI-4030S-560M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4030S-560M-T is described as FIXED IND 56UH 650MA 555 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.