ASPI-4030S-180M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4030S-180M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 18UH 1.1A 200 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4030S-180M-T ABRACON
    ASPI-4030S-180M-T ABRACON
    ASPI-4030S-180M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4030S-180M-T is described as FIXED IND 18UH 1.1A 200 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN