ASPI-4030S-120M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4030S-120M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12UH 1.3A 135 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4030S-120M-T ABRACON
    ASPI-4030S-120M-T ABRACON
    ASPI-4030S-120M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4030S-120M-T is described as FIXED IND 12UH 1.3A 135 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)