ASPI-4020S-8R2M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4020S-8R2M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 8.2UH 1.04A 125 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4020S-8R2M-T ABRACON
    ASPI-4020S-8R2M-T ABRACON
    ASPI-4020S-8R2M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4020S-8R2M-T is described as FIXED IND 8.2UH 1.04A 125 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN