ASPI-4020S-6R2M-T ABRACON
  • Part Number: ASPI-4020S-6R2M-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 6.2UH 1.08A 115 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ASPI-4020S-6R2M-T ABRACON
    ASPI-4020S-6R2M-T ABRACON
    ASPI-4020S-6R2M-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ASPI-4020S-6R2M-T is described as FIXED IND 6.2UH 1.08A 115 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM